Bestuursleden

Lijst bestuursleden - medewerkers

Project Description

Raad van bestuur

Niet alles zichtbaar? Veeg naar links/rechts

Naam Functie Tel Email
Jacques Planckaert Ondervoorzitter 0475/240593 euro-cars@skynet.be
Guido Demets Secretaris 0471/764247 secretariaat.kortrijksportcb@gmail.com
Peter Hanssens Penningmeester 0473/623526 advieskantoorph@telenet.be
Christa Valcke Bestuurslid / jlpetraroli@hotmail.com
Jan Allaert Financiën 0498/107611 ja@bonusadvocaten.be
Stefaan Coucke Logistiek 0475/478829 coucke.stefaan.marke@skynet.be
Mathieu Bergen Jeugdvoorzitter / mathieubergen@hotmail.com
Guy Vervaeke Consultant 0475/571095 guyvervaeke1@gmail.com

Sportief Comité

Niet alles zichtbaar? Veeg naar links/rechts

Naam Functie Tel Email
Pieter Billiet Verantwoordelijke 0479/871157 billietpieter@yahoo.com
Jeroen Debaveye Jeugdcoördinator bovenbouw 0473/862890 jeroen.debaveye@kortrijk.be
Dirk De Waelle Coach Fanion 1 0496/401695 dirkdewaelle@yahoo.com
Jody Vanacker Coach Fanion 2 0494/369754 jodyjps@hotmail.com

Financieel & Sportcomité

Niet alles zichtbaar? Veeg naar links/rechts

Naam Tel Email
Jan Allaert 0498/107611 ja@bonusadvocaten.be
Jacques Planckaert 0475/240593 euro-cars@skynet.be
Peter Hanssens 0473/623526 advieskantoorph@telenet.be
Jochen Blondelle 0479/673445 jochen.blondelle@groepnba.com
Emmanuel Loof 0468/355028 emmanuel@upgrade-energy.com
Pieter Billiet 0479/871157 billietpieter@yahoo.com

 

Jeugdcomité

Niet alles zichtbaar? Veeg naar links/rechts

Naam Functie Tel Email
Mathieu Bergen Verantwoordelijke / mathieubergen@hotmail.com
Simon Loof  Jeugdcomité 0498/376454 simon_loof@hotmail.com
Matthias Van Landuyt  Jeugdcomité 0472/414915 matthias.vanlanduyt@gmail.com
Jeroen Debaveye Jeugdcoördinator bovenbouw 0478/326433 jeroen.debaveye@kortrijk.be
Hilde Denys Jeugdcoördinator onderbouw 0494/369754 hilde.denys@gmail.com
Nico Vanoosthuyse Jeugdcoördinator onderbouw 0474/522979 nico.vanoosthuyse@telenet.be
Tom Gheysen Jeugdcomité

 

Logistiek Comité

Niet alles zichtbaar? Veeg naar links/rechts

Naam Tel Email
Stefaan Coucke 0475/478829 coucke.stefaan.marke@skynet.be
Christa Valcke / jlpetraroli@hotmail.com
Jean-Luc Petraroli  / jlpetraroli@hotmail.com
Nick Duyck 0475/430337 nick.duyck@skynet.be
Ingrid Kesteloot / /

Social Media Comité

Niet alles zichtbaar? Veeg naar links/rechts

Naam Functie Tel Email
Simon Loof Social Media 0498/376454 simon_loof@hotmail.com
Michelle Coucke Social Media  0476/053918 michellecoucke@hotmail.com
Loïc Levan Website 0484/759599 levanloic@hotmail.com
Danielle Coucke House DJ 0474/602296 danielle_coucke@hotmail.com